Detail pozice

Pracovník technické podpory – vhodné i pro absolventy

Pracovník technické podpory, stavební konzultant ve společnosti Stavebniny DEK poskytuje technické zázemí zejména regionálním konzultačním technikům, realizačním firmám a projektantům a současně se podílí na rozvojových projektech společnosti.

Pracovní náplň
  • Tvorba prováděcí dokumentace pro výrobu a pokládku tepelněizolačních spádových klínů
  • Tvorba technických výstupů zejména v oblasti střech, fasád, izolací a tepelné techniky
  • Soustavné vzdělávání
  • Podpora spolupráce s dalšími sesterskými společnostmi v rámci skupiny DEK
Požadujeme
  • VŠ/SŠ stavební vzdělání – vítáni jsou i čerství absolventi škol
  • Technické myšlení, samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost
  • Schopnost písemně i ústně formulovat myšlenky
  • Znalost práce na PC (Office, 2D CAD), znalost práce v software DEKSOFT a podobných výhodou (nikoli podmínkou, rádi Vás zaučíme)
  • Znalost MS Excel výhodou (nikoli podmínkou)
  • Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
  • Aktuální nastavení mzdy pro uvedenou pozici se pohybuje v rozmezí 35 000 - 40 000 Kč, mzda je pravidelně valorizována
  • Zázemí silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pestrou práci v kanceláři
  • Zaměstnání na HPP
  • Vlastní školící program, rádi Vás naučíme vše potřebné
  • Průběžné vzdělávání
  • Možnost profesního růstu
  • Stabilní měsíční finanční ohodnocení
  • Roční cílovou prémii, roční bonus a další motivační odměny (po zapracování)
  • Notebook s připojením k internetu, mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • MultiSport kartu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké slevy na sortiment a služby Stavebnin DEK
  • Přátelský a motivovaný kolektiv
  • Podporu inovativního a kreativního přístupu
Pracoviště
  • Praha Stodůlky, Vestec

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů