Detail pozice

Hledáme mistra/mistrovou výroby! — STACHEMA CZ s.r.o.

Pracovní náplň
  • Příprava výrobního programu: Plánujte denní harmonogram výroby.
  • Optimalizace procesů: Maximalizujte využití výrobních zařízení a pracovní náplně dělníků.
  • Dohled nad výrobou: Sledujte dodržování technologických postupů.
  • Kontrola pořádku: Zajišťujte pravidelné kontroly na pracovišti a kontrolujte výrobní zařízení.
  • Správa zásob: Udržujte optimální úroveň zásob surovin.
Požadujeme
  • Vzdělání: SŠ nebo úplné střední odborné vzdělání.
  • Osobnostní vlastnosti: Flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost a výborné organizační schopnosti.
  • Vedení týmu: Zkušenosti s řízením menšího kolektivu.
  • Praxe: Výhodou je praxe v technickém oboru, ale není podmínkou.
Nabízíme
  • Stabilní práce: HPP ve dvousměnném provozu.
  • Odborné zaškolení: Naučíme Vás vše potřebné.
  • Stravenkový paušál: Až 2.500 Kč měsíčně.
  • Dovolená: 5 týdnů volna na relaxaci.
  • Motivační složka dle objemu výroby: Vaše úsilí se vyplatí.
  • Výhodný zaměstnanecký tarif od T-Mobile: Levnější volání a data.
  • Slevy na firemní produkty: Pro Vás i rodinu.
  • Příspěvek na penzijní produkty: Myslíme na Vaši budoucnost.
  • Firemní akce: Budete součástí našeho týmu i mimo práci.
  • Perspektivní růst: Práce v silné české společnosti s možností kariérního postupu.
  • Nástup ihned: Nečekejte, začněte hned!
  • Motivující mzda: Měsíční mzda od 42.000 do 46.000 Kč, včetně odměn a příplatků.
Pracoviště
  • Slaný

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů