Detail pozice

Produkční pro tiskoviny — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Realizace a koordinace marketingových tiskovin – magazíny, letáky, brožury, katalogy
  • Koordinace zakázek a dílčích úkolů
  • Shánění a kompletace podkladů
  • Hlídání obsahu a schvalování korektur
  • Kontrola nad všemi zúčastněnými
  • Zodpovědnost za dodržení termínů
  • Spolupráce napříč odděleními – obchodním oddělením, eshopem a marketingovým oddělením (grafické, audio video, on-line)
  • Spolupráce s vedoucí projektovou koordinátorkou na celé tvorbě a realizaci
Požadujeme
  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru je výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office, Excel - mírně pokročilý, Google tabulky), Acrobat Reader - práce s poznámkami
  • Samostatný a zodpovědný přístup, organizační schopnosti
  • Sympatické vystupování a schopnost jednání s lidmi
  • Analytické myšlení, odolnost proti stresu, flexibilita, schopnost rychle se přizpůsobit měnícím se podmínkám
  • Týmová spolupráce
Nabízíme
  • Silnou podporu firmy, rádi Vás naučíme vše potřebné
  • Zaměstnání na HPP
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Mzdové ohodnocení: 30.000–40.000 dle zkušeností +13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK
  • Stravování v místě výkonu práce
  • Příležitost pro osobní a profesní rozvoj
  • Firemní vzdělávání, společenské akce
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů