Detail pozice

Asistent/ka ekonomického oddělení — BEST, a.s.

Pracovní náplň
  • Kontrola formální a věcné správnosti faktur
  • Vystavování faktur, zápočtů, dobropisů
  • Komunikace se zákazníky, obchodními manažery a expedicemi
  • Spolupráce s finanční účetní
Požadujeme
  • Praxe v oboru výhodou
  • Min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetnictví, daní a příslušné legislativy výhodou
  • Výborná znalost MS Office (Excel, Word, Outlook,…)
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Znalost programu Navision výhodou
Nabízíme
  • Nástupní mzda 30.000 - 32.000 Kč
  • Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
  • Nástup co nejdříve
  • Zázemí zavedené firmy
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Čerpání zaměstnaneckých slev ve všech pobočkách Stavebniny DEK
  • T-Mobile Benefit – zvýhodněné tarify o 10-20% pro zaměstnance skupiny DEK a jejich rodinné příslušníky
  • Možnost občasné práce z domova
Pracoviště
  • Rybnice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů