Detail pozice

Specialista odbytu – back office

Stavebniny DEK a.s., úspěšná společnost s více než 30letou historií, hlavní distributor stavebnin v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá pro svou síť poboček nového kolegu/kolegyni.

Pracovní náplň
  • Zpracuješ objednávky od zákazníků
  • Objednáš zboží a pohlídáš stav skladových zásob
  • Budeš pravidelně jednat s dodavateli a se zákazníky
  • Vystavíš a zkontroluješ příslušné doklady
  • S oblastním zástupcem vytvoříš silný tandem
  • Spolupracovat s dalšími složkami pobočky a společnosti
  • Zamakáš na tom, abys co nejrychleji zapadl/a do zaběhlého týmu
  • Kontaktuješ zkušenější kolegy, když si nebudeš vědět rady
  • Každý den se něco nového dozvíš a naučíš
Požadujeme
  • Zkušenosti a praxe se stavebním materiálem výhodou
  • Chuť něco dokázat a tah na branku při každodenním učení
  • Samostatnost, komunikativnost a logické myšlení
  • Svižnou práci na PC, orientaci v tabulkách a e-mailu
  • Týmového ducha se smyslem pro detail
  • Organizační schopnosti a důraz na dotahování věcí
  • Všeobecný přehled ve stavebnictví je pro tebe výhodou a urychlí tvé zaškolení
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Průměrnou mzdu 40.000,- při plnění všech povinností
  • Stravenkový paušál až 2.200,- Kč za odpracovaný měsíc
  • 5 týdnů dovolené, Sick days i Multisportku
  • Občerstvení na pracovišti, skvělá káva a čaj zdarma
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Moderní společnost a pobočku plná srdcařů
  • Firemní akce a soutěže
  • Možnost dalšího profesního růstu a osobního rozvoje
  • Silnou podporu firmy, rádi tě naučíme vše potřebné
Pracoviště
  • Plzeň-Černice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů