Detail pozice

Specialista/ka do back office — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Evidence a správa pohledávek
  • Práce s interním systémem
  • Komunikace s pobočkami společnosti
  • Rozesílání upomínek
  • Související administrativní úkony
Požadujeme
  • SŠ vzdělání s maturitou (ekonomického směru výhodou)
  • Asertivitu a dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost a zodpovědný přístup
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
  • Zkušenosti s insolvencemi, žalobami výhodou
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Odborné zaškolení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na sportovní aktivity- Multisport karta
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Stravenkový paušál
  • Služební telefon
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zázemí silné, úspěšné a stabilní společnosti
  • Mzda 40.000 Kč - 45.000 Kč (vč. 13. platu, prémií a stravenkového paušálu)
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz