Detail pozice

Řidič VZV v oddělení expedice — BEST, a.s.

Pracovní náplň
  • Obsluha vysokozdvižného vozíku
  • Příprava, dovoz a kontrola formy určené pro výrobu
  • Zodpovídá za pořádek a čistotu svěřeného stroje a jeho hospodárný provoz
  • Úklid venkovních prostor před a za výrobní halou
Požadujeme
  • min. ZŠ + praktická škola
  • Platný průkaz na VZV
  • Vysoké pracovní nasazení, vytrvalost a flexibilitu
  • Třísměnný provoz
Nabízíme
  • Mzda 35.000-50.000 Kč (měsíční průměrná mzda včetně všech odměn a příplatků)
  • Zázemí silné, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Vyšší příplatky za noční a víkendové směny
  • Speciální příplatek za odpolední směny
  • Příplatek za odpracované směny a dopravné
  • Stravenkový paušál
  • Náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč
  • Zaměstnanecké slevy ve Stavebninách DEK
Pracoviště
  • Ostrava

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů