Detail pozice

Projektant — BEST, a.s.

Pracovní náplň
  • Zpracování projektové dokumentace
  • Technické konzultace s investory/realizačními firmami
  • Tvorba podkladů pro naceňování projektů
  • Aktivní účast na rozvoji know-how firmy
  • Podpora obchodního týmu
Požadujeme
  • VŠ se stavebním zaměřením - nejlépe obor Pozemní stavitelství
  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Zkušenost s projektováním pozemních staveb, bytové i nebytové výstavby
  • Znalost práce s 2D CAD a MS Office
  • Technické myšlení, samostatnost a zodpovědnost
  • Praktická zkušenost s realizací staveb výhodou
  • Týmový hráč
Nabízíme
  • Vysoce odbornou práci
  • Výkon práce možný na jakémkoli výrobním závodě BEST
  • Přátelskou atmosféru
  • Motivující finanční ohodnocení- nástupní mzda 55.000 Kč
  • Finanční stabilitu, zázemí firmy, lídra na trhu
  • Nejmodernější výrobní technologie
  • Odborné zapracování a školení
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodný zaměstnanecký tarif od Tmobile
  • Zaměstnanecká sleva na služby a výrobky firmy DEK
  • Božice, Vranín, Ostrava, Lučice, Mohelnice, Polerady, Rybnice, Nehvizdy

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů