Projektant pozemních staveb — vhodné i pro brzké absolventy — G SERVIS CZ, s.r.o.

Pracovní náplň
  • Projektování pozemních staveb, zejména rodinných domů, občanských budov atd.
  • Projekty novostaveb i rekonstrukcí
  • Všechny stupně projektové dokumentace: pasporty, DÚR, DPS, DPS, dotace
  • Soustavné vzdělávání v oboru, aktivní účast na celkovém rozvoji firmy
  • Komunikace se zákazníky technické konzultace
Požadujeme
  • Nástup na HPP nebo student VŠ stavební, 4 – 5 ročník - po dokončení studia předpokládáme pokračování na HPP
  • Zájem o stavební obor, technické myšlení
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu
  • Schopnost písemně i ústně formulovat myšlenky
  • Znalost práce na PC (CAD, Allplan, Office… )
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Praxe v oboru velkou výhodou
Nabízíme
  • Přátelský kolektiv
  • Zaškolení v potřebných oblastech
  • Zajímavou práci v dynamické společnosti (práce v kanceláři i v terénu)
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní, důchodové nebo životní pojištění
  • Dovolená nad rámec zákonného rozsahu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Zaměstnanecké ceny na materiál ze sortimentu DEK stavebnin
  • K dispozici služební telefon, případně služební notebook
  • Mzda 35.000 Kč - 50.000 Kč
Pracoviště
  • Praha

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů