Detail pozice

Online specialista — junior — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Organizuje výrobu podkladů k marketingovým kampaním v rámci webových stránek a e-shopů firem skupiny DEK
  • Zajišťuje grafické, textové i audiovizuální podklady spojené se svěřenými kampaněmi ve spolupráci s kreativci, webdesignéry a video specialisty
  • Vytváří direct e-mailové šablony a databáze pro rozesílky spojené s kampaněmi v cloudovém e-mailingovém nástroji
  • Zajišťuje nasazení kampaní ve spolupráci se specialisty a externisty – bannery, videa, dopadové stránky, sociální média
  • Sleduje trendy v oblasti marketingu, trendy v UX na CZ trhu a konkurenci
  • Vytváří reporty s komentáři a doporučeními ke zlepšení pro zadavatele marketingových kampaní
Požadujeme
  • Zájem o práci v online marketingu a správu kampaní
  • Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Zájem o tvorbu webových prezentací / webových stránek / profilů na sociálních médiích, blogů a dalších forem obsahu na internetu
  • Dobré týmové předpoklady
  • Dobré dovednosti práce s Office nástroji
  • Zájem o využívání cloudových, Saas a analytických nástrojů pro zlepšování vlastní práce
  • Orientace v projektovém řízení a UX výhodou
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport kartu
  • Nástupní mzda 30 000 - 35 000,-
  • Příspěvek na stravování
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Pravidelné týmové akce a teambuilding
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Práce v mladém a přátelském kolektivu :-)
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů