Detail pozice

AI specialista — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Spolupracuje s IT týmem a externími partnery na definování a realizaci AI řešení, která posílí naše marketingové cíle
  • Převádí marketingové potřeby do konkrétních technických požadavků pro vývojové týmy, aby zajistil splnění očekávání
  • Aktivně sleduje nejnovější trendy v oblasti AI a aplikuje je do našich marketingových strategií a procesů
  • Efektivně komunikuje s různými týmy a řídí projeky k dosažení stanovených cílů včas a v rámci rozpočtu
  • Podporuje tým při začleňování AI do našich marketingových aktivit a interních procesů
Požadujeme
  • Nadšený přístup k umělé inteligenci a jejímu potenciálu v marketingu
  • Jasnou komunikaci s technickými i netechnickými týmy
  • Základní pochopení principů AI a zkušenosti s aplikacemi jako jsou GTP, Sora, Hey Gen, atd...
  • Organizační schopnosti a zkušenosti s řízením projektů
  • Proaktivní přístup a ochotu se učit v rychle se měnícím prostředí
  • Zkušenosti v oblasti marketingu nebo digitálních technologiích jsou výhodou, ale ne podmínkou
Nabízíme
  • zaměstnání na HPP
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • multiSport kartu
  • nástupní mzda 40 000 - 45 000,-
  • příspěvek na stravování
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • pravidelné týmové akce a teambuilding
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • práce v mladém a přátelském kolektivu :-)
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů