Detail pozice

Specialista strojní mechanik — BEST, a.s.

Pracovní náplň
  • Údržba a opravy strojů a zařízení výrobního závodu
  • Diagnostika a řešení technických problémů
  • Preventivní údržba a servis strojů
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a manažery pro optimalizaci výrobních procesů
Požadujeme
  • Zkušenosti s opravami a údržbou průmyslových strojů a zařízení
  • Technické vzdělání v oboru mechaniky, strojírenství nebo příbuzném oboru
  • Schopnost práce v týmu i samostatně
  • Komunikativní znalost německého či anglického jazyka vítána
  • Časovou flexibilitu
Nabízíme
  • Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou historií
  • Možnost profesního rozvoje a zdokonalení se v oboru
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv motivovaných kolegů
  • Mzda 45.000 - 52.000 Kč
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Čerpání zaměstnaneckých slev ve všech pobočkách Stavebniny DEK
  • Čerpání zaměstnaneckých slev při koupi nového vozu Škoda od autorizovaného prodejce vozů Škoda
  • T-Mobile Benefit – zvýhodněné tarify o 10-20% pro zaměstnance skupiny DEK a jejich rodinné příslušníky
  • Polerady, Rybnice, Nehvizdy, Lučice, Vranín, Mohelnice, Božice, Ostrava

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů