Detail pozice

Mystery Shopper — kontrolor/ka služeb — DEK a.s.

Tato zajímavá krátkodobá, jednorázová brigáda je vhodná pro studenty nebo pro ty, kteří mají zájem o přivýdělek ke svému současnému zaměstnání.

Pracovní náplň
  • Sledování a hodnocení zákaznické péče a úroveň poskytovaných služeb našim zákazníkům na našich pobočkách po celé ČR
  • Scénář je předem zadaný, aby byly výsledky srovnatelné
Požadujeme
  • Časovou flexibilitu (jednorázová práce na cca 14 pracovních dní)
  • Možnost využít vlastní automobil je podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B (zkušený řidič)
  • Ochotu cestovat po celé ČR
  • Zkušenosti s Mystery Shoppingem jsou výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Minimální věk 18 let
Nabízíme
  • Nástup ihned
  • Spolupráce na IČO
  • Nástupní mzda 180/h
  • Krátkodobá brigáda vhodná jako skvělá možnost přivýdělku!
Pracoviště
  • Celá ČR

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů