Detail pozice

Konzultant/ka KROS 4 — ÚRS a.s.

Jako konzultant KROS 4 budete hrát důležitou roli v rozvoji našich klientů v oblasti stavebních rozpočtů. Vaším úkolem bude zajištění kvalitní technické podpory, poradenství a školení uživatelů. Občas se zúčastníte obchodních jednání pro lepší pochopení potřeb klientů. Budete pomáhat přenášet zkušenosti v rámci obchodního týmu a stanete se tak prostředníkem mezi regiony.

Pracovní náplň
  • Poskytování technické podpory uživatelům našeho software KROS 4
  • Pomoc zákazníkům při výběru vhodných řešení podle jejich potřeb
  • Aktivní účast na vývoji a testování nových verzí software a vedení školení pro klienty
  • Komunikace s klienty převážně online a telefonicky
Požadujeme
  • Vzdělání SŠ/VŠ, ideálně ve stavebním oboru
  • Technické znalosti a schopnost učit se nové věci
  • Preferujeme zkušenosti s KROS 4 nebo podobným stavebním softwarem
  • Chuť zlepšovat své komunikační a prezentační dovednosti
Nabízíme
  • Unikátní spojení IT a stavebnictví
  • Motivační mzdové ohodnocení, včetně čtvrtletních prémii a 13. platu
  • 5 týdnů dovolené, Sick days i Multisportku
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Technické vybavení potřebné pro práci (telefon, notebook)
  • Možnost osobního a profesního růstu v přátelském a inovativním prostředí
  • Mzda 45.000 Kč - 55.000 Kč
Pracoviště
  • Plzeň

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz