Detail pozice

Řidič

Ředitel pobočky Stavebnin DEK a. s. hledá do svého týmu nového řidiče. Máš řidičák sk. C a profesák? Chceš brázdit Zlínský kraj v novém Mercedesu? Mít možnost kariérního růstu? Přidej se k nám a začni jako řidič.

Pracovní náplň
  • Nakládat, přepravovat, manipulovat a kontrolovat zboží
  • Pravidelně rozvážet zboží v rámci svěřeného regionu
  • Skládat zboží u zákazníků (občas i na pobočkách DEK Stavebnin), v případě potřeby i ručně
  • Udržovat automobil a přidělené pracovní prostředky
  • Jízdy po Zlínském kraji – volné víkendy
  • Spolupracovat s dalšími složkami pobočky a společnosti
Požadujeme
  • Řidičák sk. C, společně s platným profesákem (digitální kartu řidiče popřípadě zařídíme)
  • Praxe na VZV výhodou – pokud nemáš nevadí, zaškolíme, zařídíme průkaz VZV
  • Pokud máš průkaz na hydraulickou ruku, je to pro tebe výhoda
  • Měl/a bys být fyzicky zdatný/á
  • Praxe ve skladové logistice výhodou
  • Jsi komunikativní, ochotný/á a poctivý/á
Nabízíme
  • Celou mzdu na výplatní pásce
  • Motivující finanční ohodnocení 40.000,- Kč
  • Nové auto zn. Mercedes (žádné střídání a sdílení s jinými řidiči)
  • Hydrauliská ruka na dálkové ovládání
  • Striktní dodržování časů řízení a odpočinku
  • Zázemí české stabilní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Systém zaměstnaneckých výhod
  • 13. plat
  • Profesionální, férový a kamarádský tým kolegů
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměnu za doporučení nového kolegy 15.000,- Kč
  • Příspěvek na stravování
Pracoviště
  • Staré Město

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů