BEST a.s., největší výrobce betonových výrobků hledá vhodného kandidáta na pozici:
Technolog – reklamační technik pro region

Pracovní náplň
  • Příjem a vyřízení reklamací ve stanoveném čase včetně evidence v systému
  • Posuzování a fyzické řešení reklamace u zákazníka
  • Správa reklamací v systému
  • Zpětná vazba do výroby, komunikace s výrobou, návrh úpravy procesů
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními firmy
Požadujeme
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • VŠ technického zaměření výhodou - vhodné i pro absolventy
  • Pracovitost, vytrvalost, samostatnost, flexibilita a zodpovědnost
  • Silné organizační a komunikační dovednosti
  • Kreativní myšlení
  • řidičský průkaz B - aktivní řidič
Nabízíme
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Nástupní mzda 30.000 – 41.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Služební vůz, notebook, telefon
  • Zázemí silné, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Práce s nemodernějšími stroji a nejnovějšími výrobními technologiemi
  • Zaměstnanecká sleva ve Stavebninách DEK
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Možnost práce na částečný úvazek
Pracoviště
  • Čechy

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů