Detail pozice

Obchodní manažer DEKSOFT

Pracovní náplň
  • Komunikuje s dodavateli stavebních materiálů a výrobků
  • Prodává služby DEKSOFT, zejména umístění produktů dodavatele ve Stavební knihovně (https://youtu.be/6VGnqup6TXs) a konfigurátoru rodinných domů (https://konfigurator.gservis.cz/)
  • Získává nové a udržuje stávající zákazníky
  • Spolupracuje s dalšími složkami společnosti
  • Činnost je možné vykonávat z jakéhokoli bydliště v České republice, očekáváme osobní přítomnost alespoň jeden den v týdnu v kanceláři v Praze 10 – Malešice nebo v kanceláři v Ostravě.
Požadujeme
  • SŠ vzdělání s maturitou ze stavební školy nebo VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Týmovou práci, komunikační dovednosti
  • Časová flexibilitu, ochotu cestovat
  • Samostatnost, logické a technické myšlení, aktivní přístup, zodpovědnost
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel)
  • Zkušenosti v obchodu na obdobné pozici výhodou
  • Výhodou je znalost stavebního trhu, znalost stavebních materiálů a práce v oboru
Nabízíme
  • Silnou podporu firmy, rádi Vás naučíme vše potřebné
  • Zaměstnání na HPP v dynamické společnosti
  • K dispozici služební automobil, telefon a notebook
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Prémie dle obratu a roční prémie
  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle plnění pracovních cílů
  • Interní systém vzdělávání a osobního rozvoje, kariérní příležitosti
  • Pracovní zázemí, sdílení informací, přátelský kolektiv
  • Možnost využívání mnoha firemních benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní, důchodové nebo životní pojištění, 5. týden dovolené včetně příspěvku na dovolenou formou poukazu a další)
  • Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK
Pracoviště
  • Hradec Králové

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů