Detail pozice

Analytik

Stavebniny DEK a.s., úspěšná společnost s více než 20letou historií, hlavní distributor stavebnin v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá pro svou síť poboček zaměstnance na pozici:

Pracovní náplň
  • Analyzovat prodeje na pobočkách DEK
  • Vytvoříš podklady k fakturaci konsignací
  • Zpracuješ výsledky divize
  • Zvládneš vytvořit prodejní a nákupní analýzy
  • Vyhodnocovat soutěže a další marketingové akce
Požadujeme
  • Tvůj šálek kávy je pokročilá znalost v Excelu (min. kontingenční tabulka)
  • Samostatnost a preciznost jsou tvojí výsadou
  • Schopnost posouvat práci s daty dál, bude tvojí velkou výhodou
  • Naší pozornost si získáš schopností překonávat nové výzvy
  • Ochotné, přátelské jednání a schopnost zapadnout do zaběhlé party
Nabízíme
  • Práci pro jednoho z TOP zaměstnavatelů na českém trhu za rok 2020
  • Motivující finanční ohodnocení, po zapracování až 35.000,- Kč a více
  • 13. plat
  • Zajímavou a samostatnou práci v moderním prostředí a pobočku plnou srdcařů
  • Interní systém vzdělávání a osobnostního rozvoje
  • Kariéru pro ty, kteří ukážou, že umí
  • 5 týdnů dovolené, Sick days, Multisportku
  • Stravenkový paušál a slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Profesionální, férový a kamarádský tým kolegů
  • Firemní a dodavatelské akce
  • Odměnu za doporučení nového kolegy až 15.000,- Kč
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů