Detail pozice

Regionální konzultační technik - vhodné i pro absolventy

Hledáš pestrou a zajímavou práci? Nebojíš se práce v kanceláři ani v terénu? Tak se přidej k našemu týmu techniků! ATELIER DEK hledá technicky zdatného odborníka na pozici Regionální konzultační technik. Staň se vyzdvihovaným partnerem našich obchodníků a uznávaným odborníkem v Stavebninách DEK. Pokud máš znalosti či zkušenosti v oblasti střech, fasád či izolací a rád/a pracuješ s lidmi, tak hledáme právě Tebe!

Pracovní náplň
  • Technické poradenství: Poskytování odborného poradenství projektantům, realizačním firmám a pobočkám v regionu Olomouc, Přerov, Prostějov bude Tvou každodenní činností
  • Poradenství a podpora: Budeš klíčovou osobou pro technické konzultace v oblasti střech, fasád, izolací a tepelné techniky
  • Tvorba technických výstupů: Příprava technických dokumentů a vytváření detailů stavebních konstrukcí pro zajištění kvality a efektivity
  • Supervize dokumentace: Dohlížet nad tvorbou prováděcí dokumentace pro výrobu a pokládku tepelněizolačních spádových klínů
  • Pestrá a zajímavá práce: Budeš pracovat jak v kanceláři, tak na stavbách
  • Flexibilní pracovní doba: Sám/a si můžeš rozvrhnout svou práci
  • Soustavné vzdělávání: Neustále se budeš vzdělávat a aktivně účastnit na rozvoji know-how společnosti
  • Podpora a spolupráce od našich dalších sesterských společností v rámci skupiny DEK
Požadujeme
  • Stavební vzdělání (VŠ, VOŠ, SŠ) nebo odpovídající praxi v oboru – vítání jsou i absolventi škol
  • Schopnost komunikovat s různými typy zákazníků – od firem přes školy až po veřejnost
  • Vášeň pro technická řešení stavebních projektů
  • Samostatnost, zodpovědnost a schopnost zorganizovat si vlastní práci
  • Zvládáš práci s MS Office, 2D CAD, softwarem DEKSOFT příp. podobným je výhodou, nikoli podmínkou (rádi Tě zaučíme)
  • Řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat a pracovat v terénu
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Očekávaná průměrná měsíční nástupní mzda včetně bonusu 50.000 Kč při plnění všech povinností
  • Pravidelný růst mzdy v závislosti na počtu odpracovaných let na pozici, pravidelná valorizace mzdy
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon a data
  • Příležitost k rychlému technickému rozvoji
  • Zázemí silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a možností dalšího kariérního rozvoje
  • Stravenkový paušál až 2.500,- Kč za odpracovaný měsíc
  • 5 týdnu dovolené, rádi Tě uvidíme v plné síle
  • Sick days a Multisportku
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Interní systém vzdělávání a osobnostního rozvoje
  • Podporu inovativního a kreativního přístupu
  • Profesionální, férový a kamarádský tým kolegů
  • Silnou podporu firmy, rádi Tě naučíme vše potřebné
Pracoviště
  • Olomouc, Přerov, Prostějov

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů