Detail pozice

Manažer/ka rozvoje — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Vyhledávání prostor/pozemků pro rozvoj společnosti
  • Prověřování lokalit z hlediska požadavku na rozvoj společnosti
  • Vyhodnocování nabídek z provozního hlediska
  • Prověřování jednotlivých možností z hlediska technické způsobilosti
  • Komunikace s vlastníky nemovitostí
  • Příprava podkladů pro finální jednání
  • Prohlídky vybraných objektů a pozemků
Požadujeme
  • VŠ případně SŠ vzdělání stavebního/technického směru
  • Praxi min. 5 let v oboru realit/developmentu/územního plánování/stavebnictví
  • Práci na PC (uživatelsky CAD, MS Office, Internet, Outlook)
  • Spolehlivost, samostatnost, ochotu cestovat, časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Po zapracování možnost 13. platu
  • Služební vůz, mobilní telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity
  • Technické a obchodní zaškolení
  • Dobré pracovní zázemí s možností dalšího profesního růstu
  • Zajímavou, motivující a perspektivní práci v silné a stabilní společnosti
  • Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK
  • Příspěvek na penzijní produkty
  • Nástup možný ihned
  • Mzda 50.000 Kč - 60.000 Kč
Pracoviště
  • Pardubický kraj

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů