Detail pozice

Operátor výroby — STACHEMA CZ s.r.o.

Pracovní náplň
  • Obsluha linky na výrobu suchých maltových směsí v automatickém, poloautomatickém a ručním režimu
  • Doplňování surovin do sil a zásobníků
  • Ruční navažování surovin pro výrobu v poloautomatickém režimu
  • Odběr a kontrola vzorků dopravených surovin a následně výrobků
  • Manipulace s ručně vedeným VZV
  • Úklid pracoviště a základní údržba linky
  • Vyplňování záznamů o výrobě do výrobního deníku a operačních listů
Požadujeme
  • Minimálně výuční list
  • Manuální zručnost, pracovitost, technické myšlení
  • Spolehlivost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav a způsobilost pro práci v daném prostředí
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Praxe z výroby výhodou není podmínkou
  • Zkušenosti s řízením VZV výhodou
Nabízíme
  • Zázemí stabilní firmy, možnost dalšího profesního růstu
  • Stravenkový paušál
  • Výplata v termínu
  • Nástup možný ihned i dohodou
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké slevy na služby a výrobky firmy DEK
  • Příspěvek na produkty spoření na stáří
  • Motivující mzdové ohodnocení, průměrná hrubá měsíční mzda (včetně odměn a příplatků) od 30.000 do 38.000 Kč
Pracoviště
  • K Nádraží 197/1, 281 21 Červené Pečky

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů