Detail pozice

Výkonný ředitel e-shopu

Vedení společnosti Stavebniny DEK a.s. hledá do svého týmu novou posilu pro oblast e-commerce a web. Jsme jedničkou na českém trhu v prodeji stavebních materiálů s titulem nejlepší zaměstnavatel. Pohybujeme se v TOP 50 e-shopů v ČR a naše aktivity v online prostoru chceme posunout ještě dál. Pokud tě láká aktivní zapojení do rozvoje tohoto prodejního kanálu a chceš využít fantastickou kariérní příležitost, tak tato pozice je právě pro Tebe.

Pracovní náplň
  • DLOUHODOBÁ OBCHODNÍ ČINNOST NA TÉTO POZICI:
  • Aktivně se podílí na tvorbě a rozvoji obchodní politiky internetového obchodu, sleduje trh, konkurenci a navrhuje a realizuje zlepšení.
  • Řídí projekty související s webem nebo tvorbou katalogu a připravuje zadání pro IT týmy, pro správnou implementaci funkcionalit v e-shopu.
  • Spolupracuje s marketingovým týmem na display kampaních a koordinuje reklamní plochy na webu DEK.CZ. Zodpovídá za rozpočet pro online podporu prodeje, především u výkonnostních kampaní.
  • Podporuje a rozvíjí prodej produktů DEK na eshopu, sleduje trendy a navrhuje změny k jejich zlepšení.
  • Spolupracuje a řídí aktivity s vedením logistiky, marketingu, prodeje a technické podpory pro svěřený sortiment.
  • VEDENÍ ZAMĚSTNANCŮ:
  • Vedení týmu deseti zaměstnanců v Praze i v Brně.
  • Úkoluje, řídí a vyhodnocuje činnost podřízených, spolupracuje na jejich výběru, hodnocení a odměňování. Navrhuje nadřízenému mzdové úpravy členů svého týmu.
  • Spolupracuje s produktovými manažery na koordinaci projektů směřující k obchodním cílům.
  • Pracuje pod vedením Ředitele společnosti Stavebniny DEK a. s.
Požadujeme
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti e-commerce
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Schopnost porozumět filozofii společnosti
  • Silné analytické, vyjednávací a prodejní dovednosti
  • Manažerské schopnosti a znalosti trhu
  • Znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Orientace na výsledek a vize
  • Schopnost samostatně pracovat a vést tým
  • Aktivita, flexibilita, odpovědnost a etika
  • Silná orientace na trh a zákazníka
Nabízíme
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů