Detail pozice

Obchodně-technický/á manažer/ka — BEST, a.s.

Pracovní náplň
  • Aktivně rozvíjí a udržuje dlouhodobé obchodní vztahy s obchodními partnery ve svěřené oblasti.
  • - Řídí a monitoruje procesy svěřených zákazníků
  • - Přispívá k zlepšování procesů vedoucích ke zkvalitňování servisu pro svěřené realizační firmy
  • - Provádí odborná školení a prezentace výrobkového portfolia
  • - Mapuje konkurenci, vyhledává a buduje nové obchodní příležitosti
  • - Sleduje trendy v dané oblasti a navrhuje případné změny vedoucí k zlepšení
  • - Zajišťuje a analyzuje zpětnou vazbu
Požadujeme
  • Aktivní přístup k obchodu a informacím
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Technické myšlení, čtení výkresové dokumentace
  • Základní znalosti technologie betonu
  • Reprezentativní a profesionální vystupování jménem společnosti BEST
  • Dovednost spolupracovat s různými typy osobností
  • Schopnost přicházet s inovativními myšlenkami a dotahovat věci do konce
  • Praxi a orientaci v oboru
  • Odpovědnost za samostatné plnění svěřených úkolů
  • Chuť učit se a rozvíjet se
  • Umění aplikovat strategické myšlenky do praxe
  • Aktivní řidič
Nabízíme
  • zázemí firmy, lídra na trhu
  • nejmodernější výrobní technologie
  • odborné zapracování a školení
  • stravenkový paušál
  • nástup ihned
  • plný úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodný zaměstnanecký tarif od T-Mobile
  • zaměstnanecká sleva na služby a výrobky firmy DEK
  • příspěvek na DIP (důchodové investiční pojištění)
  • Mzda 60.000 Kč - 70.000 Kč
Pracoviště
  • Praha, Středočeský a Ústecký kraj

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů