Detail pozice

Technik pro stavební výplně

Stavebniny DEK a.s., úspěšná společnost s více než 30letou historií, hlavní distributor stavebnin v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá pro svou síť poboček nového kolegu/kolegyni.

Pracovní náplň
  • Zajistíš technickou podporu při řešení dodávek oken v regionu Praha a Středočeský kraj
  • Budeš spolupracovat s oblastními zástupci
  • Pravidelně komunikovat s montážními firmami v rámci svěřeného regionu
  • Řešit záruční a pozáruční reklamace otvorových výplní
  • Spolupracovat při školení montážních firem
  • Komunikovat s dodavateli a vést agendu s tím související
Požadujeme
  • Pokud máš praxi na pozici technik, montér nebo ti nechybí jiné technické zkušenosti, jedná se o tvojí velkou výhodu
  • Praktická zkušenost v oboru oken je také výhodou
  • Práce na PC (uživatelsky MS Office, Internet, Outlook) je pro tebe samozřejmostí
  • Bez řidičského průkazu skupiny B to nepůjde
Nabízíme
  • Silnou podporu firmy, rádi Vás naučíme vše potřebné
  • Zaměstnání na HPP s možností zajímavého rozvoje a růstu
  • Průměrnou mzdu 47.000,- Kč při plnění všech povinností
  • Po zapracování možnost 13. platu
  • Služební vůz, mobilní telefon, notebook a vše co k práci budeš potřebovat
  • 5 týdnů dovolené, rádi tě uvidíme v plné síle
  • Příspěvek na stravování až 2.200,- Kč měsíčně
  • Technické a obchodní zaškolení
  • Dobré pracovní zázemí s možností dalšího profesního růstu
  • Zajímavou, motivující a perspektivní práci v silné a stabilní společnosti
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz