DETAILY POZÍCIE

SKLADNÍK/SKLADNÍČKA

MÁM ZÁUJEM O POZÍCIU

1000 Eur

Náplň práce
  • Kontrolovať materiál, či je v poriadku a nedošlo k jeho poškodeniu
  • Pomáhať zákazníkovi naložiť jeho tovar (pomocou VZV a v prípade potreby aj ručne)
  • Vysokozdvižný vozík sa stane tvojou pravou rukou a "služobným autom"
  • Postaráš sa o bezproblémový chod na sklade
  • Čakajú ťa aj priebežné inventúry a starostlivosť o poriadok
Požadujeme
  • Zmákneš fyzicky náročnejšiu prácu v sklade
  • Si spoľahlivý/á a rád/a doťahuješ veci do konca
  • Máš skúsenosti s riadením VZV - výhodou
  • Pokiaľ je to pre teba úplne nový obor, postačí ti veľká chuť a motivácia naučiť sa niečo nové
Ponúkame
  • Zamestnanie na HPP
  • Priemerná mzda 1500 Eur pri plnení všetkých povinností
  • Príspevok na stravovanie
  • 2 Sick days
  • Zľavy na produkty a služby Stavebnín DEK
  • Kariéru pre tých, ktorí ukážu, že vedia
  • Občerstvenie na pracovisku, skvelú kávu a čaj zdarma
  • Modernú spoločnosť a pobočku plnú srdciarov
  • Firemné akcie
Pracovisko
  • Nové Zámky

*Zadajte meno a priezvisko
*Zadajte e-mail v správnom formáte
*Vyplňte svoje telefónne číslo
*Súbor je povinný

*Ak chcete odoslať formulár, musíte súhlasiť so spracovaním osobných údajov
Ak máte záujem o prácu v našej spoločnosti a žiadna z aktuálne ponúkaných pozícií vás nezaujala, kontaktujte nás prostredníctvom dotazníka pre uchádzačov alebo na adrese kariera@dek.sk.