DETAILY POZÍCIE

REFERENT/KA ODBYTU

MÁM ZÁUJEM O POZÍCIU

1100 Eur

Náplň práce
  • Budeš zabezpečovať predaj tovaru a obsluhu zákazníkov na predajni
  • Budeš riešiť stav skladových zásob, robiť inventúry a strážiť hotovosť
  • Skrotíš dennú administratívu a všetky procesy
  • Zamakáš na tom, aby si čo najrýchlejšie zapadol/dla do zabehnutého tímu
  • Budeš spolupracovať s oblastnými zástupcami pri realizácii zákaziek
  • Spokojní zákazníci budú tvojou najlepšou vizitkou
  • Poradíš a doporučíš správny produkt
  • Opýtaš sa na ďalšie možnosti spolupráce
Požadujeme
  • Dobrý pocit, keď môžeš pomôcť a poradiť
  • Komunikatívnu osobnosť so zmyslom pre poriadok
  • Skúsenosť z predaja, či aspoň základná znalosť stavebných materiálov sú tvojou výhodou
  • Organizačné schopnosti a dôraz na doťahovanie vecí
  • Znalosť práce na PC
  • Čistý register trestov
  • Vodičský preukaz sk. B výhodou
Ponúkame
  • Zamestnanie na HPP
  • Očakávaná priemerná mzda 1500 Eur pri splnení všetkých povinností
  • 2 Sick days
  • Príspevok na stravovanie
  • Občerstvenie na pracovisku, skvelá káva a čaj zdarma
  • Kariéru pre tých, ktorí ukážu, že vedia
  • Zľavy na produkty a služby Stavebnín DEK
  • Firemné akcie a súťaže
  • Silnú podporu firmy, radi Ťa naučíme všetko potrebné
Pracovisko
  • Bratislava

*Zadajte meno a priezvisko
*Zadajte e-mail v správnom formáte
*Vyplňte svoje telefónne číslo
*Súbor je povinný

*Ak chcete odoslať formulár, musíte súhlasiť so spracovaním osobných údajov
Ak máte záujem o prácu v našej spoločnosti a žiadna z aktuálne ponúkaných pozícií vás nezaujala, kontaktujte nás prostredníctvom dotazníka pre uchádzačov alebo na adrese kariera@dek.sk.