DETAILY POZÍCIE

TECHNIK V REGIÓNE — Atelier DEK

MÁM ZÁUJEM O POZÍCIU

1 100 EUR (Základný plat 950 + 150 osobné ohodnotenie + prémie + 13 plat)

Náplň práce
  • Technické návrhy pre projektantov, architektov z materiálov skupiny DEK
  • Technické poradenstvo pre obchodné zložky skupiny DEK
  • Technické konzultácie na stavbe pre realizacné firmy k zabudovaným produktom skupiny DEK
  • Tvorba dielenskej dokumentácie pre výrobu a realizáciu tepelnoizolacných spádových klinov
  • Spolupráca na technických výstupoch kolegov
  • Administratíva zákaziek
  • Sústavné vzdelávanie
Požadujeme
  • Min. vzdelanie stredoškolské s maturitou
  • Pozícia je vhodná i pre absolventa
  • Ukoncené SŠ alebo VŠ vzdelanie odboru pozemné stavby výhodou
  • Znalost práce na PC (Office, CAD)
  • Vodicský preukaz skupiny B
  • Samostatnost, aktívny prístup, zodpovednost, flexibilita
Ponúkame
  • Zamestananie na HPP
  • Motivacné ohodnotenie závislé na plnení cielov
  • 13. plat
  • Zaškolenie skúsenými kolegami
  • Možnost kariérného rastu
  • Príspevok na stravovanie
  • Obcerstvenie na pracovisku
  • Mobil s dátovým balíckom aj na súkromné úcely
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Zázemie silnej a stabilnej spolocnosti etablovanej na slovenskom trhu viac ako 20 rokov
Pracovisko
  • Žilina

*Zadajte meno a priezvisko
*Zadajte e-mail v správnom formáte
*Vyplňte svoje telefónne číslo
*Súbor je povinný

*Ak chcete odoslať formulár, musíte súhlasiť so spracovaním osobných údajov
Ak máte záujem o prácu v našej spoločnosti a žiadna z aktuálne ponúkaných pozícií vás nezaujala, kontaktujte nás prostredníctvom dotazníka pre uchádzačov alebo na adrese kariera@dek.sk.