DETAILY POZÍCIE

OBLASTNÝ ZÁSTUPCA/OBLASTNÁ ZÁSTUPKYŇA

MÁM ZÁUJEM O POZÍCIU

1000 Eur

Náplň práce
  • Budeš pravá ruka pre existujúcich zákazníkov
  • Vyhľadáš nové obchodné príležitosti
  • Prvotriedne zvládneš reprezentovať firmu a produkty spoločnosti Stavebniny DEK
  • Staneš sa parťákom odborníkov
  • Zistíš, čo zákazníci požadujú
  • Zavoláš zákazníkovi a ponúkneš mu naše služby a zaujímavé akcie
  • Keď si nebudeš vedieť rady, obrátiš sa na skúsených kolegov
  • Každý deň sa niečo nové dozvieš a naučíš
  • Spokojný zákazník bude tvojou najlepšou vizitkou
Požadujeme
  • Máš obchodného ducha, chuť niečo dokázať a ťah na bránku pri každodennom učení
  • Orientuješ sa v stavebnom sortimente a chceš sa neustále zlepšovať
  • Zvládneš samostatne pracovať ale si aj tímový hráč
  • Si hviezdou priateľských jednaní a vieš zapadnúť do zabehnutej partie
  • Rád/a sa učíš novým veciam a neúspech ťa motivuje byť lepším
  • Máš v malíčku prácu na PC – predovšetkým orientáciu v tabuľkách a e-maily
  • Všeobecný prehľad v stavebníctve je pre Teba výhodou a urýchli zaškolenie
  • Vodičský preukaz sk. B a časová flexibilita
Ponúkame
  • Zamestnanie na HPP
  • Priemerná mzda 1600 Eur pri splnení všetkých povinností
  • Služobné auto a PC vybavenie
  • 2 Sick days
  • Príspevok na stravovanie
  • Skvelá káva a čaj na pracovisku zdarma
  • Kariéru pre tých, ktorí ukážu, že vedia
  • Radi sa hráme, preto máme aj na tejto pozícii motivačné súťaže
  • Modernú spoločnosť a pobočku plnú srdciarov
  • Firemné a dodávateľské akcie, vieme sa pochváliť a potom to osláviť
Pracovisko
  • Trnava

*Zadajte meno a priezvisko
*Zadajte e-mail v správnom formáte
*Vyplňte svoje telefónne číslo
*Súbor je povinný

*Ak chcete odoslať formulár, musíte súhlasiť so spracovaním osobných údajov
Ak máte záujem o prácu v našej spoločnosti a žiadna z aktuálne ponúkaných pozícií vás nezaujala, kontaktujte nás prostredníctvom dotazníka pre uchádzačov alebo na adrese kariera@dek.sk.