Detail pozice

Specialista péče o zákazníky

Seznamte se s námi: https://www.youtube.com/watch?v=DFTcWATnplg

Pracovní náplň
  • Reagovat na hovory našich zákazníků ve spolupráci s voicebotem Jirkou
  • Komunikovat se zákazníky pomocí e-mailu
  • Zpracovávat poptávky z e-shopu a e-mailu, vytvářet nabídky a objednávky
  • Poskytovat technické a jiné rady
  • Táhnout za jeden provaz a komunikovat se svými kolegy na pracovišti i mimo něj
  • Máš možnost pracovat na zajímavých projektech typu www.SKYFOX.cz
Požadujeme
  • Rozeznáš cihlu od pálené tašky (vše ostatní tě naučíme)
  • Běžnou uživatelskou úroveň na PC
  • Umíš komunikovat s lidmi
  • Máš týmového ducha a chceš se učit novým věcem
  • Můžeš nastoupit IHNED
Nabízíme
  • Fixní mzdu ze startu 33.500,- Kč
  • Připravíme tě na kariéru ve Stavebninách DEK
  • Zakládáme si na kvalitním zaškolení a na tvém neustálém rozvoji
  • Zaměstnáme tě na plný úvazek
  • Nebudeme od tebe vyžadovat znalost cizího jazyka
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • Multisport karta
  • Motivační soutěže
  • Stravenkový paušál do výplaty až 2. 200 měsíčně
  • Teambuildingy a firemní akce, protože poznat tě je pro nás důležité
  • Káva a čaj zdarma
Pracoviště
  • Brno-Trnitá

Kde budeš pracovat? V klimatizovaných prostorách v centru Brna, zastávky MHD a Hlavní nádraží jsou od nás jen pár kroků, možnost parkování na modré zóně vedle areálu přes pracovní dobu zdarma, parkování kol.

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz