Údržba strojů a zařízení - zámečník pro závod Rybnice — BEST, a.s.

Pracovní náplň
  • Provádí technické kontroly strojů
  • Zajišťuje údržbu vody, topení, kompresorů
  • Provádí opravy strojů a zařízení
  • Součástí práce jsou pravidelné kontroly bezpečnostních prvků na halách
Požadujeme
  • znalost hydraulických a pneumatických prvků
  • spolehlivost, samostatnost
  • ochota učit se novým věcem
  • svářečské zkoušky
  • SŠ/SOU strojní podmínkou
Nabízíme
  • zázemí stabilní firmy, práce na moderních strojích, profesní růst
  • nástup možný ihned
  • vyšší příplatky za noční a víkendové směny
  • speciální příplatek za odpolední směny
  • příplatek za odpracované směny a dopravné
  • stravenkový paušál
  • náborový příspěvek ve výši 15.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • sleva na výrobky a služby DEK
  • mzda od 40.000 – 55.000 Kč (průměrná měsíční mzda včetně odměn a příplatků)
Pracoviště
  • Rybnice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů