Detail pozice

Výkonný/á administrativní asistent/ka

Stavebniny DEK a.s. - úspěšná společnost s téměř 30letou historií, největší distributor stavebních materiálů a specializovaných služeb v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá nového kolegu/kolegyni.

Pracovní náplň
  • Schválíš a zkontroluješ dodavatelské faktury a dobropisy
  • Nastavíš nákupní a ceníkové ceny
  • Zkontroluješ bonusy
  • Budeš udržovat karty zboží ve firemním IS, včetně udržování cen
  • Pravidelně informuješ prodejny pomocí reportů
  • Připravíš drobné analýzy v rámci optimalizace
  • S produkt managerem vytvoříš silný tandem
  • Nemine Tě komunikace s dodavateli, pobočkami ani dalšími složkami společnosti
Požadujeme
  • Máš ukončené SŠ vzdělání maturitou - vhodné i pro absolventy
  • Ovládáš práci na PC (orientuješ se v emailu i tabulkách)
  • Jsi komunikativní, zodpovědná a loajální osobnost
  • Umíš prioritizovat – pokud se sejde více úkolů, správnou prioritu si stanovíš sám/sama – důležité věci hned, méně důležité později
  • Nelekneš se multitaskingu a toho, když se věci sejdou najednou
  • Zvládneš pracovat samostatně, ale jsi i týmový hráč
  • Na pohovoru nás okouzlíš nejen úsměvem, ale i chutí pracovat
  • Jsi hvězdou přátelského jednání a umíš zapadnout do zaběhlé party
  • Můžeš nastoupit IHNED
Nabízíme
  • Práci na HPP u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v České republice
  • Průměrnou očekávanou mzdu 39.000,- Kč při plnění všech povinností
  • Příspěvek na stravování až 2.500,- Kč měsíčně
  • 5 týdnů dovolené, rádi tě uvidíme v plné síle
  • 2 Sick days a Multisportku
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Silnou podporu firmy, rádi Vás naučíme vše potřebné
  • Přátelský kolektiv v moderním pracovním prostředí
  • Skvělá káva a čaj na pracovišti zdarma
  • Firemní akce
  • Další možnou kariéru pro ty, co ukážou, že umí
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz