Detail pozice

Asistent/ka lidských zdrojů — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Pomáhat s náborem: Budeš se podílet na výběru nových kolegů a získáš tak super zkušenosti v HR.
  • Volat s kandidáty: Telefonicky budeš komunikovat s uchazeči a provázet je celým procesem výběrových řízení.
  • Tvořit reporty a řešit úkoly: Připravíš přehledné reporty a občas vyřešíš i nějaký ten ad hoc úkol.
  • Pracovat s daty: Postaráš se o správné zadávání dat do našich interních systémů.
  • Zvládat administrativu: Pomůžeš s tiskem, kopírováním a skenováním dokumentů.
Požadujeme
  • Jsi student/ka VŠ: Ideálně ve 3. nebo 4. ročníku.
  • Máš dobré IT dovednosti: Zvládáš práci na počítači a s kancelářskými programy (MS Office, apod.).
  • Můžeš docházet 2-3x týdně: To je pro nás důležité.
  • Umíš dobře komunikovat: Skvělé komunikační dovednosti jsou nutnost.
  • Pečlivost a spolehlivost: Odpovědnost a důraz na detail jsou tvojí silnou stránkou.
Nabízíme
  • Dlouhodobá brigáda s možností full-time: Šance přejít po škole na plný úvazek.
  • Flexibilní pracovní doba: Kratší úvazek, který si přizpůsobíš svým potřebám.
  • Možnost růstu: Účast na firemních školeních a šance se pořádně vypracovat.
  • Zkušenosti už během studia: Získej cenné profesní zkušenosti, které se ti budou hodit.
  • Stabilní a silná firma: Pracuj pro společnost, která má pevné základy.
  • Přátelský tým: Čeká tě mladý a fajn kolektiv, kde se budeš cítit skvěle.
  • Nástup klidně hned: Jestli máš čas, můžeš začít okamžitě!
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů