Detail pozice

Výrobní dělník/dělnice – STACHEMA CZ s.r.o.

Pracovní náplň
  • Příprava surovin a výroba barev: Aktivní podíl na celém procesu výroby.
  • Manipulace s materiály: Naučíte se pracovat s různými druhy materiálů.
  • Údržba výrobních zařízení: Naučíte se základní technické dovednosti.
  • Práce s VZV: Možnost získat zkušenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíku.
  • Třídění odpadů a úklid pracoviště: Udržujeme čisté a bezpečné pracovní prostředí.
Požadujeme
  • Výuční list
  • Manuální zručnost: Práce rukama Vás baví.
  • Pracovitost a zodpovědnost: Můžeme se na Vás spolehnout.
  • Fyzická zdatnost: Dobrá fyzická kondice je na místě.
  • Zkušenost s VZV výhodou: Ale i bez ní to zvládnete.
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP ve dvousměnném provozu: Stabilita a jistota práce.
  • Stravenkový paušál: Až 2.500 Kč měsíčně.
  • 5 týdnů dovolené: Více času na odpočinek a rodinu.
  • Motivační složka dle objemu výroby: Vaše úsilí se vyplatí.
  • Výhodný zaměstnanecký tarif od T-Mobile: Levnější volání a data.
  • Slevy na firemní produkty: Pro Vás i rodinu.
  • Příspěvek na penzijní produkty: Myslíme na Vaši budoucnost.
  • Firemní akce: Budete součástí našeho týmu i mimo práci.
  • Perspektivní práci v silné, české společnosti: Stabilita a neustálý růst.
  • Nástup ihned: Nečekejte, začněte hned!
  • Motivující mzda: Měsíční mzda včetně odměn od 38.000 do 42.000 Kč.
Pracoviště
  • Slaný

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů