Detail pozice

Asistent/ka správního oddělení — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Budeš pracovat s naším interním systémem
  • Pravidelně budeš v kontaktu s našimi pobočkami, pomůžeš jim efektivně řešit pohledávky
  • Správa a evidence pohledávek bude Tvým denním chlebem
  • A občas se objeví nějaký ad hoc úkol, který ti dá příležitost ukázat, co v Tobě je
Požadujeme
  • Máš maturitu? Skvělé!
  • Jsi komunikativní, asertivní a miluješ administrativu
  • Pracuješ samostatně a zodpovědně, organizace času Ti jde od ruky
  • Počítač, MS Office a internet – to vše pro Tebe není problém
Nabízíme
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr v silné a úspěšné společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené pro Tvůj odpočinek a načerpání nové energie
  • 3 dny v měsíci možnost home office
  • 2 sick days
  • Stravenkový paušál až 2.500 Kč
  • Příspěvek na sport – s Multisport kartou si můžeš udržet formu
  • Příspěvek na penzijní produkty, protože myslíme na Tvou budoucnost
  • Služební telefon
  • Kvalitní zaškolení, aby ses cítil/a jistě ve své nové roli
  • Slevy na produkty Stavebnin DEK – udělej svůj domov ještě útulnějším
  • Moderní a přátelské pracovní prostředí, kde se budeš cítit dobře
  • Nástupní mzda 32.000 Kč až 37.000 Kč
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz