Detail pozice

Manažer objektů — BEST, a. s.

Pracovní náplň
  • Mapování stavebního trhu ve svěřené oblasti, a aktivní vyhledávání nových staveb-objektů i příležitostí obchodů
  • Navazování, udržování a rozvíjení obchodních vazeb za účelem přístupu k informacím a maximalizování přínosu obratu
  • Maticové řídění a koordinace aktivit obchodních manažerů
  • Práce na vytváření dlouhodobých vztahů na všech úrovních ve firmách a u obchodních partnerů podílejících se na svěřených objektech
  • Odpovědnost za obchodní výsledek dle stanovených cílů
  • Spolupráce na rozvíjení obchodní politiky a strategie
  • Koordinace veškerých aktivit napříč všemi obchodními i procesními složkami společnosti
  • Správa marketingového rozpočtu svěřené oblasti objektového obchodu
  • Navrhování a příprava zadání pro IT na rozvoj funkcionalit spojených s rozvojem obchodu a spravovaných objektů
  • Mapování konkurence, sledování trendů v dané oblasti a navrhování případné změny vedoucí ke zlepšení
  • Účast na poradách a školeních
  • Vyhodnocování obchodních výsledků svěřených objektů a maticové podílení se na hodnocení Obchodních manažerů, poskytování zpětné vazby, hodnocení svěřené aktivity a úkoly
  • Spoluprace s novými kolegy a poskytování podpory ve zbožíznalství, cenotvorbě a správném prodeji produktů zákazníkům
Požadujeme
  • Obchodní talent a manažerské schopnosti
  • Praxi na obchodní pozici min. 5 let
  • Analytickou, systematickou a pracovitou osobnost, která je připravena systematicky zlepšovat a rozvíjet obchodní strategie společnosti BEST
  • Cestování po celé ČR s předpokladem hlavního zázemím Lučice nebo Nehvizdy
  • Odhodlání, pracovitost, poctivost a ambice osobního rozvoje
Nabízíme
  • Samostatnou, různorodou a tvůrčí práci na manažerské pozici pod vedením Ředitele prodeje BEST
  • Pozici v úrovni vedoucích manažerů s budoucí vizí posunu do úrovně managementu BEST
  • Nadstandardní školení dle potřeb jednotlivce
  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • Denní spolupráci s produktovým managementem, užším a širším vedením společnosti BEST a skupiny DEK
  • Marketingový rozpočet na ubytování v rámci služebních cest
  • Služební automobil a služební telefon
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Příspěvek na DIP (dlouhodobý investiční produkt)
  • Nástupní mzda 50000 - 60000Kč - dle Vašich zkušeností
  • Příspěvek na produkty spoření na stáří
Pracoviště
  • Nehvizdy, Lučice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz