Detail pozice

Finanční analytik/analytička — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • …bude velmi pestrá:
  • Budete připravovat reporty za jednotlivé podniky i za celý holding pro vedení firmy i pro banky.
  • Zapojíte se do procesů plánování, forecastingu a řízení cash flow.
  • Budete datovou podporou účetních závěrek a konsolidací.
  • Dostanete příležitost prokázat své schopnosti při různých ad hoc analýzách.
  • Jedním z Vašich úkolů bude datový i grafický návrh reportů v Power BI a také v prostředí OLAP na míru různým skupinám uživatelů.
  • Zkusíte si práci s mocnými databázovými nástroji a také s velkými objemy dat.
Požadujeme
  • VŠ vzdělání
  • Výborná znalost Excelu
  • Přehled ve financích a účetnictví
  • Dobrá znalost češtiny
  • Výhodou bude znalost Power BI, databází a SQL
  • Praxe v controllingu nebo auditu
  • Schopnost rychle se učit nové věci
  • Komunikační dovednosti
  • Samostatnost, pečlivost
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Motivující finanční ohodnocení + 13. plat
  • 5 týdnu dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Občasný home office po domluvě
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní produkty
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK
  • Stravování v místě výkonu práce
  • Příležitost pro osobní a profesní rozvoj
  • Firemní vzdělávání, společenské akce
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Mzdové rozmezí dle zkušeností 40.000 Kč - 70.000 Kč
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů