Detail pozice

Vedoucí skladu

Stavebniny DEK a.s., úspěšná společnost s více než 30letou historií, hlavní distributor stavebnin v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá pro svou síť poboček nového kolegu/kolegyni.

Pracovní náplň
  • Spokojený zákazník a bezproblémový chod skladu budou tvojí nejlepší vizitkou
  • Budeš mít na starost menší tým kolegů
  • Blýskneš se týmovou spoluprací
  • Kolegové ocení tvůj zájem o jejich práci, pomoc a podporu v situacích, kdy si sami nevědí rady
  • Denně budeš komunikovat s oddělením odbytu a poznáš další kolegy z logistiky a dalších oddělení firmy
  • Nebojíš se práce s VZV a přijímat, vydávat a manipulovat se zbožím
  • Pohlídáš si skladové zásoby a objednávky zboží, nezalekne tě občasná reklamace či nějaký zádrhel
  • Společně oceníme tvé vynikající inveturní výsledky
Požadujeme
  • Máš zkušenosti s vedením menšího či středního kolektivu
  • Zvládneš řídit svůj tým lidí a nebojíš se fyzicky náročnější práce ve skladu
  • Nechybí ti řídící schopnosti, chuť něco dokázat a tah na branku při každodenním učení
  • Novinky a změny jsou u nás na denním pořádku, tak se jich nesmíš bát
  • Bez zkušeností s řízením VZV to nepůjde
  • Důležitá je také práce na PC a orientaci v tabulkách a e-mailu
  • Máš všeobecný přehled ve stavebnictví, který je pro tebe výhodou a urychlí tvé zaškolení
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Očekávanou průměrnou mzdu 40.000 Kč při plnění všech povinností
  • 5 týdnů dovolené, rádi tě uvidíme v plné síle
  • Stravenkový paušál až 2.200 Kč za odpracovaný měsíc
  • 2 Sick days i Multisport kartu
  • Občerstvení na pracovišti, skvělou kávu a čaj zdarma
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Moderní společnost a pobočku plnou srdcařů
  • Firemní a dodavatelské akce
  • Kariéru pro ty, kteří ukážou, že umí
Pracoviště
  • Karviná – Staré Město

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz