Detail pozice

Specialista/ka technického rozvoje — vhodné i pro čerstvé absolventy — STACHEMA CZ s.r.o.

Pracovní náplň
  • Samostatná koordinace dílčích instalací nebo projektů malého rozsahu
  • Provádění technických analýz a studií proveditelnosti
  • Tvorba technických specifikací a návrhů řešení
  • Hodnocení technických požadavků a návrh optimalizací
  • Vyhledávání dodavatelů technických řešení a příprava podkladů k vyhodnocení
  • Spolupráce s interními a externími týmy, které pracují na projektech
  • Dodržení technických norem a předpisů při implementaci aktivit
  • Dohled nad kvalitou realizovaných technických řešení a procesů
  • Příprava technické dokumentace a zpráv o průběhu a výsledcích projektů
  • Vedení potřebných záznamů
  • Komunikace výsledků výzkumu a vývoje s dalšími členy týmu a vedením
Požadujeme
  • SŠ technické vzdělání v oboru chemickém, strojním apod.
  • Schopnost porozumět a ztotožnit se s filozofií společnosti
  • Analytické a synergické schopnosti
  • Schopnost komunikace a vyjednávání
  • Orientace v oboru výhodou
  • Řidičský průkaz B
  • Znalost AJ – A2
  • Znalost práce s MS Office
  • Orientace na výsledek
  • Chuť neustále se učit a zdokonalovat
  • Schopnost samostatné práce
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Stravenkový paušál až 2.500 Kč za odpracovaný měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Důkladné zaškolení
  • Samostatnou, různorodou práci s možností dalšího kariérního růstu
  • Výhodný zaměstnanecký tarif od T-Mobile
  • Zaměstnanecká sleva na služby a výrobky firmy DEK
  • Příspěvek na penzijní produkty
  • Firemní akce
  • Perspektivní práci v silné, české společnosti
  • Nástup možný ihned
  • Nástupní mzda 40 000 Kč
Pracoviště
  • Zibohlavy, případně Slaný

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz