Detail pozice

Aplikační technik pro hrubou stavbu — BEST, a. s.

Pracovní náplň
  • Poskytování podpory obchodnímu týmu a technické poradenství stavebním firmám.
  • Praktická školení přímo na stavbách, kde předáte své znalosti o našich produktech.
  • Prezentace výrobků BEST na výstavách, v prodejnách stavebnin a na zákaznických akcích.
  • Zajišťování zaměření a zakládání staveb ve svěřeném regionu.
  • Udržování a rozvoj obchodních vztahů se zákazníky.
Požadujeme
  • Potřebujete manuální zručnost a zkušenosti se zdicími materiály.
  • Výřečnost a příjemné vystupování budou Vaší velkou výhodou.
  • Schopnost orientovat se v projektové dokumentaci a znalost MS Office.
  • Technické myšlení a schopnost spolupracovat v týmu.
  • Aktivní řidičský průkaz sk. B - (dojíždění do závodů BESTU) dovednost samostatně organizovat svůj pracovní čas.
Nabízíme
  • Různorodou a zajímavou práci v přátelské atmosféře.
  • Motivující finanční ohodnocení s nástupní mzdou od 40 000 Kč.
  • Firemní automobil s možností využití i pro soukromé účely.
  • Stabilní zaměstnání ve firmě, která je lídrem na trhu.
  • 13. plat
  • Moderní výrobní technologie, odborné zapracování a školení.
  • Stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené a výhodný zaměstnanecký tarif od T-Mobile.
  • Zaměstnanecké slevy na služby a výrobky firmy DEK a příspěvek na spoření na stáří.
Pracoviště
  • Nehvizdy

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů