Detail pozice

Technický specialista elektro — BEST, a. s.

Pracovní náplň
  • Zavádění technologických celků
  • Kontroly technologií
  • Koordinace elektroúdržby
  • Spolupráce na řešení vzniklých problémů výroby
  • Součinnost s ostatními technickými a výrobními odděleními
Požadujeme
  • Vzdělání min. SOU elektro
  • Zkouška z odborné způsobilosti vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 (a vyšší), popřípadě dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb, §6 – elektrotechnik (a vyšší)
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Praxe v oboru
  • Pracovitost, vytrvalost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti
  • Kreativita a ochota učit se novým věcem
  • Ovládání PC, MS OFFICE
  • Aktivní řidič sk. B
Nabízíme
  • Mzda 45.000 – 52.000 Kč
  • Zázemí stabilní české společnosti a práce na moderních strojích
  • Profesní růst
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební auto, notebook, telefon
  • Výhodný zaměstnanecký tarif od T-mobile
  • Zaměstnanecká sleva na služby a výrobky firmy DEK
  • Příspěvek na produkty spoření na stáří
Pracoviště
  • Polerady, Lučice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů