Vít Kutnar se stal nejlepším podnikatelem Středočeského kraje

K naší velké radosti získal a včera osobně převzal majitel Stavebnin DEK Vít Kutnar Trofej EY Podnikatel roku 2019 Středočeského kraje.

Výsledky národního finále a jméno vítěze soutěže EY Podnikatel roku 2019 České republiky budou vyhlášeny 3. března 2020 v paláci Žofín.

Vítěz z České republiky se zúčastní celosvětového finále v červnu 2020 v Monte Carlu, kde bude bojovat spolu s ostatními národními vítězi z šedesáti zemí světa o titul EY Světový podnikatel roku.

Více si přečtete na Seznamu nebo na oficiálních stránkách soutěže.

O soutěži:

EY Podnikatel roku (Entrepreneur Of The Year®) je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů, která vzdává hold výjimečným osobnostem. Byla založena společností EY ve Spojených státech amerických v roce 1986. Jejím cílem je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé, začínající podnikatele. Soutěž EY Podnikatel roku je koncipována jako mezinárodní, proto jsou kritéria, podle nichž jsou posuzováni jednotliví účastníci, v každé zemi srovnatelná. Vítěze vybírá nezávislá porota složená především z předcházejících vítězů soutěže. V současné době se jako jediná světově uznávaná soutěž svého druhu pravidelně vyhlašuje již téměř v 60 zemích na šesti kontinentech. V České republice se soutěž koná od roku 2000.