DETAILY POZÍCIE

ŠPECIALISTA/KA PREVÁDZKOVÉHO ODDELENIA

MÁM ZÁUJEM O POZÍCIU

1 000 € nástupná mzda
1300 € očakávaná priemerná mzda pri splnení všetkých povinností

Náplň práce
  • Zaistenie a správa materiálno-technického a priestorového vybavenia pobočiek
  • Objednávky spotrebného materiálu a služieb neobchodného charakteru
  • Komunikácia s dodávateľmi, pobočkami a ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Kontrola prijatých faktúr, administratívna práca
Požadujeme
  • SŠ vzdelanie s maturitou, vhodné aj pre absolventov
  • Práca na PC (užívateľský MS Office, Internet, Outlook)
  • Chuť pracovať
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilitu, komunikačné schopnosti
Ponúkame
  • Zamestnanie na HPP
  • Jednozmenná prevádzka, voľné víkendy a sviatky
  • 13. plat
  • Mobilný telefón aj na súkromné účely
  • Silná podpora tímu, zaškolenie
  • Príspevok na stravovanie
  • Multi-sport karta
  • 2 x do roka Sick-day
  • Firemné akcie a súťaže
  • Občerstvenie na pracovisku
  • Zľavy na produkty a služby Stavebnín DEK
  • Zaujímavá, samostatná a rôznorodá práca v mladom kolektíve
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na Slovenskom trhu už 20 rokov
Pracovisko
  • Žilina

*Zadajte meno a priezvisko
*Zadajte e-mail v správnom formáte
*Vyplňte svoje telefónne číslo
*Súbor je povinný

*Ak chcete odoslať formulár, musíte súhlasiť so spracovaním osobných údajov
Ak máte záujem o prácu v našej spoločnosti a žiadna z aktuálne ponúkaných pozícií vás nezaujala, kontaktujte nás prostredníctvom dotazníka pre uchádzačov alebo na adrese kariera@dek.sk.