Dynamicky se rozvíjející společnost DEK a.s. hledá do svého týmu kolegu/ kolegyni na pozici:
Obchodní manažer/manažerka

Pracovní náplň
  • Přímá osobní komunikace se zákazníky – distribuce, stavební firmy, investoři
  • Péče o stávající zákazníky a získávání nových zákazníků
  • Vytváření dlouhodobých obchodních vztahů ve svěřeném regionu
  • Vedení obchodních jednání, zodpovědnost za dosažení stanovených cílů
  • Prodej výrobků BEST
  • Poradenství při prodeji výrobků BEST, technická podpora
  • Reporting
Požadujeme
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou, obchodního popř. stavebního směru
  • Výborná znalost práce na PC, znalost MS Office (Excel, Word, Outlook,…)
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, týmový duch
  • Ochota vzdělávat se a časová flexibilita
  • Komunikativní schopnosti, příjemné vystupování
  • Kultivovaný písemný i mluvený projev
  • ŘP skupiny B
  • AJ/NJ výhodou
Nabízíme
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr v úspěšné české společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Práci v mladém kolektivu
  • Možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Nástup podle dohody
  • Zázemí velké a zavedené firmy
Pracoviště
  • Severní Čechy (Ústí n/L., Most, Chomutov, Teplice, Děčín)

Vaše přihlášky (motivační dopis, strukturovaný životopis s aktuální fotografií, souhlas se zpracováním osobních údajů) do výběrového řízení zasílejte do 16. prosince 2022. Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení.

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů