Detail pozice

Konzultant BREEAM a LEED - student

Pozici nabízíme studentům vysokých škol na dlouhodobý částečný nebo i plný úvazek (min. 2 dny v týdnu) v progresivní oblasti udržitelné výstavby. Věnujeme se certifikacím budov podle metodik BREEAM a LEED. Systémy jsou zahraniční, proto je výhodou znalost anglického jazyka. Všechno ostatní se postupně naučíte.

Pracovní náplň
  • Spolupráce na zajištění certifikací LEED, BREEAM jak pro stávající budovy tak pro novostavby
  • Vypracování odborných studií certifikaci (specializované výpočty, posudky)
  • Kontrola dodržování požadavků certifikačním systémů v průběhu výstavby
  • Komunikace s projektanty a dodavateli, sběr a kontrola dokladů
Požadujeme
  • Student stavební fakulty VŠ, případně elektrotechnické
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zájem o obor, technické myšlení
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost
  • Ochotu učit se nové věci
  • Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
  • Předpokládaný úvazek 2-3 dny v týdnu
  • Možnost zpracování závěrečné práce
  • Možnost nástupu na HPP po dokončení studia
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pracovní prostředí v kolektivu silné a stabilní firmy
Pracoviště
  • Praha, Ostrava-Hrušov

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů