Dynamicky se rozvíjející společnost DEK a.s. hledá do svého týmu kolegu/ kolegyni na pozici:
Specialista pro legislativu a certifikaci

Pracovní náplň
  • Zajištění stanovení, zavedení a plnění požadavků na integrovaný systém managementu ve shodě s normami ISO 9001, 14001, 45001 a 50001
  • Komplexní správa dokumentace ISO
  • Plánování a provádění interních auditů ISO v rámci celé společnosti a příprava a zástupování společnosti při externích dozorových případně recertifikačních auditech ISO
  • Úzká spolupráce se smluvní odborně způsobilou osobou v oblasti BOZP, PO aj.
  • Správa stěžejní dokumentace BOZP, PO, ŽP a navazujících příloh a její zavádění a kontrola v provozu v rámci celé společnosti
  • Komunikace se správními orgány a účast při kontrolách
  • Plnění ročních ohlašovacích povinností v ochraně životního prostředí v rámci ISPOP
  • Správa dokumentace systému řízení výroby
  • Příprava dokumentace při uvádění nových výrobků na trh a jejich certifikace a následná správa
  • Udržování chodu certifikačních procesů
Požadujeme
  • SŠ, VŠ technického směru výhodou
  • Pracovitost, vytrvalost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti
  • Kreativita
  • Aktivní řidič sk. B
Nabízíme
  • Nástupní mzda 35.000 – 47.000,- Kč
  • Zázemí silné a stabilní společnosti- lídra na trhu
  • Odborné zapracování a školení
  • Příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké výhody O2
  • Služební vůz, notebook, telefon
  • Nástup ihned
  • Plný úvazek
Pracoviště
  • Celá ČR

V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na adresu přes odpovědní formulář na stránkách www.dek.cz.

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů