Detail pozice

Produktový manažer - divize povrchových úprav - STACHEMA

Pracovní náplň
  • Zaměření interiérové barvy a penetrace
  • Spravuje obchodní aktivity společnosti ve svěřeném sortimentu
  • Spoluvytváří, uplatňuje a rozvíjí obchodní politiku a strategii
  • Mapuje konkurenci
  • Sleduje trendy v dané oblasti a navrhuje případné změny vedoucí k zlepšení
  • Podporuje a rozvíjí prodej našich produktů
  • Vede příslušnou evidenci týkající se svěřeného sortimentu
  • Pravidelně informuje pobočky prostřednictvím reportů
Požadujeme
  • Schopnost porozumět a ztotožnit se s filozofií společnosti
  • Analytické a vyjednávací schopnosti
  • Orientace v oboru a na trhu
  • Schopnost jednat s lidmi, příjemné vystupování, umění nadchnout pro svůj nápad
  • Schopnost pokročilé práce na PC, orientace v IS společnosti, pokročilá práce v MS Office
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Orientace na výsledek, asertivita
  • Chuť neustále se učit a zdokonalovat
  • Aktivní, samostatná, zodpovědná, flexibilní a komunikativní osobnost
Nabízíme
  • Automobil, telefon i notebook - vším tě vybavíme
  • 5 týdnů dovolené, rádi tě uvidíme v plné síle
  • Stravenkový paušál, občerstvení na pracovišti
  • Zaměstnání na HPP (vhodné také pro absolventy SŠ a VŠ v oboru stavebnictví)
  • Finanční ohodnocení dle tvých výsledků
  • Firemní a dodavatelské akce, umíme se pochválit a pak to oslavit
  • Kariéru pro ty, kteří ukáží, že umí
  • Interní systém vzdělávání a osobnostního rozvoje
  • Slevy na produkty a služby v rámci holdingu DEK
  • Profesionální, férový a kamarádský tým kolegů
Pracoviště
  • Slaný

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů