Detail pozice

Specialista odbytu

Chceš se stát součástí české firmy s dlouholetou tradicí? Baví tě komunikace se zákazníky, přijímání a vyřizování objednávek? Zajímá tě obor stavebnictví? Tak pojď k nám!

Pracovní náplň
  • Zpracuješ objednávky od zákazníků a vystavíš příslušné doklady
  • Zvládneš objednat zboží a pohlídat stav zásob na skladě
  • Komunikaci s dodavateli a se zákazníky se nevyhneš
  • Spolupráce s oblastním zástupcem pro tebe bude jedna radost
  • Zajistíš mezi-pobočkovou dopravu, když bude potřeba
  • Zamakáš na tom, abys co nejrychleji zapadl/a do zaběhlého týmu
  • Když si nebudeš vědět rady, zeptáš se, kolegové rádi poradí
  • Každý den se něco nového dozvíš a naučíš
Požadujeme
  • Máš alespoň SŠ s maturitou (stavební zaměření výhodou), případně praxi na obdobné pozici či ve stavebnictví
  • Máš chuť něco dokázat a tah na branku při každodenním učení
  • Jsi komunikativní osoba s logickým myšlením
  • Zvládneš pracovat samostatně, ale jsi i týmový hráč
  • Ovládáš práci na PC (orientuješ se v tabulkách a e-mailu)
  • Si dokážeš zorganizovat práci a dotahuješ věci do konce
Nabízíme
  • Průměrnou mzdu 33.000,- Kč při plnění všech povinností
  • Kariéru, každý nějak začínal
  • 5 týdnů dovolené, každý musí odpočívat
  • 2 Sick days i Multisportku
  • Stravenkový paušál až 1.800,- Kč za odpracovaný měsíc
  • Skvělá káva a čaj na pracovišti zdarma
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Moderní společnost a pobočku plná srdcařů
  • Firemní akce a soutěže, umíme se pochválit a pak to oslavit
  • Odměnu za doporučení nových kolegů až 15.000,- Kč
  • Zaměstnání na HPP (vhodné také pro absolventy SŠ a VŠ v oboru stavebnictví)
Pracoviště
  • Hodonín

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů