Detail pozice

Technická podpora stavebních konzultantů

Pracovník technické podpory, stavební konzultant ve společnosti Stavebniny DEK poskytuje technické zázemí zejména regionálním konzultačním technikům, realizačním firmám a projektantům a současně se podílí na rozvojových projektech společnosti.

Pracovní náplň
  • Technické výstupy zejména v oblasti střech, fasád, izolací a tepelné techniky.
  • Prováděcí dokumentace pro výrobu a pokládku tepelněizolačních spádových klínů.
  • Tvorba detailů stavebních konstrukcí.
  • Zajišťování administrativní podpory technického oddělení.
  • Soustavné vzdělávání.
  • Spolupráce s dalšími sesterskými společnostmi v rámci skupiny DEK.
Požadujeme
  • SŠ / VOŠ / VŠ stavební zaměření, vítáni jsou i čerství absolventi škol.
  • Technické myšlení, samostatnost.
  • Preciznost, aktivní přístup a zodpovědnost.
  • Schopnost písemně i ústně formulovat myšlenky.
  • MS Office, 2D CAD.
  • Ochotné, přátelské jednání a schopnost zapadnout do party.
Nabízíme
  • Zázemí silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a jednoho z TOP zaměstnavatelů na českém trhu za rok 2020.
  • Aktuální měsíční mzda je 33.500 - 38.000,-
  • Pravidelná roční valorizace mzdy.
  • Služební notebook, telefon a data.
  • Zajímavou a samostatnou práci v moderním prostředí, možnost kariérního růstu.
  • Zaměstnání na HPP.
  • 5 týdnů dovolené, Sick days, MultiSport kartu, příspěvky na pojištění.
  • Stravenkový paušál v maximální výši a slevy na produkty a služby Stavebnin DEK.
  • Interní systém vzdělávání a osobnostního rozvoje, rádi tě naučíme vše potřebné.
  • Profesionální, férový a kamarádský tým kolegů.
  • Odměnu za doporučení nových kolegů.
  • Pracovní pozice se otevírá na jedné z níže uvedených poboček, podle preference uchazeče: Hradec Králové, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, České Budějovice, Plzeň, Liberec, Ústí nad Labem, Tábor.
Pracoviště
  • Ústí nad Orlicí

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů