Detail pozice

Řidič pro tahač s cisternovým návěsem - STACHEMA

Pracovní náplň
  • Vyzvednutí materiálu v Německu (2 lokality – otočení 2 nebo 3 dny) a v ČR, jejich přeprava do výrobního závodu v Zibohlavech
  • Vykládka do skladovacích nádrží ve výrobním závodě
  • Výplachy cisterny před dalším naložením
  • Vedení provozní a přepravní dokumentace
  • Péče o vozidlo (úklid, mytí, běžná kontrola, doplnění provozních kapalin…)
  • Sledování stavu vozidla, včasné přistavení vozidla k pravidelnému i mimořádnému servisu do autorizovaných servisů dle vnitřních pravidel společnosti
  • Vnitrofiremní komunikace s výrobou a expediční kanceláří
  • Dle potřeby střídání řidičů rozvozové nákladní dopravy (valník) v době dovolených
  • Práce po-pá, víkendy volné + minimálně 1 přespání doma v průběhu pracovního týdne (po-pá)
  • Pracovní doba pružná dle potřeb logistiky
Požadujeme
  • Profesní a zdravotní způsobilost řidiče mezinárodní nákladní dopravy
  • Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
  • Trestní bezúhonnost
  • Místní i časovou stabilitu (očekáváme dlouhodobou spolupráci optimálně alespoň na 10 let)
  • Způsobilost pro přepravu nebezpečných věcí dle ADR výhodou
  • Zkušenosti s provozem cisternové soupravy výhodou
  • Jazykovou připravenost výhodou
Nabízíme
  • 30000 CZK základní složka mzdy + pohyblivá složka mzdy 5000 - 9000 CZK dle vytížení vozidla + diety v EUR (6500 – 8000 CZK = čistý příjem)
  • Férový přístup ke všem zaměstnancům
  • Doškolení a rozvoj (ADR, jazyková příprava apod.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Zánovní udržované nekuřácké vozidlo (tahač MAN, stáří 1,5 roku; cisterna po kompletní repasi před 5 lety)
  • Pohodový pracovní kolektiv
  • Jistotu práce v silné společnosti
  • Možnost parkování přímo v areálu
Pracoviště
  • Zibohlavy - Kolín

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů