Detail pozice

Obchodní specialista divize

Stavebniny DEK a.s. je úspěšná společnost s více než 20letou historií, hlavní distributor stavebnin v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá pro svou síť poboček zaměstnance na pozici:

Pracovní náplň
  • Schvalovat a kontrolovat dodavatelské faktury a dobropisy
  • Nastavovat nákupní a ceníkové ceny
  • Kontrolovat bonusy
  • Komunikovat s dodavateli
  • Komunikaci s pobočkami a dalšími složkami společnosti se nevyhneš
  • Udržovat pořádek karet zboží ve firemním IS, včetně udržování cen
  • Vytvářet prodejní analýzy
  • Kontrolovat marže, naceňovat zakázky a obecně pracovat s cenotvorbou
  • Nastavovat marketingové akce
Požadujeme
  • SŠ s maturitou dobrý, absolvent VŠ lepší
  • Znalost práce na PC (především Word a Excel) je samozřejmostí
  • Komunikativní, aktivní, zodpovědná, flexibilní a loajální osobnost
  • Chuť pracovat nejlepší
  • Vhodné i pro absolventy VŠ
Nabízíme
  • Průměrnou mzdu 32.000,- Kč při plnění všech povinností
  • Kariéru pro ty, kteří ukážou, že umí
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené, Sick days a Multisportku
  • Stravenkový paušál a slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Moderní společnost a pobočku plnou srdcařů
  • Firemní a dodavatelské akce
  • Odměnu za doporučení nových kolegů až 15.000,- Kč
  • Interní systém vzdělávání a osobnostního rozvoje
  • Zaměstnání na HPP (vhodné také pro absolventy SŠ a VŠ v oboru stavebnictví)
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů